170982 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Iphone XS MAX vo odlicna sostojba

Se prodava Iphone XS MAX bez nikakvi ostetuvanja na telefonot vo ispr...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

01 окт 19:07Промовирано

Mistibishi Colt czT 1.5 turbo 150 ks *Уникатен*

Уникатен фабрички спортски Mistibushi Colt турбо бензинец редок и уни...


5.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

02 окт 12:34Промовирано

Продавам деловен простор Карпош

Продавам деловен простор Карпош на раскрсница улица Никола Карев и Ор...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

02 окт 22:09Промовирано

HD 7990

Se prodava HD 7990 koristena za gaming https://www.techpowerup.co...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Денес 00:42Prevoz/transport

Prevoz/Selidbi/ prevoz na motori/ isfrlanje na sut i dr. Skopje i cel...


1 €
или предлог цена
Денес 00:39Chevrolete CRUZE 2.0 163HP

Kolata e vo bezprekorna sostoba Napraven redoven servis pred 1000km...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 00:31Trenerka barcelona

Se prodava trenerka gorna barcelona XL po greska poracana


50 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
70 €
Аеродром / Скопје

Машка Облека

Денес 00:29Zimski gumi

Se prodavaat 4 zimski polovni gumi Pirelli sottozero m s dimenziite s...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 00:28Zimski gumi Sunny

se prodavaat 4 polovni zimski gumi SUNNY wintermax a1 m s dimenzii 22...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 00:28Elektronika za turbina

se prodava elektronika za turbina za bmw e60 231 235 hp


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 00:28Plac megu Gorno-Dolno Lisice 4600m2 -vtor red

Se naoga pozadi ,, KOPRINT "na 180m od glavna ulica .... INDUSTRISKA...


16 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
18 €
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:27Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен од Roland. Уредот е буквалн...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

Денес 00:26Se izdava dukan vo strog Centar

Se izdava dukan od 18 m2 so toalet vo strog Centar, vo slepata ulica ...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:22Ново

Спонзорирам студентки на долг рок во замена за добра дружба.Нудам фин...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маж бара жена

Денес 00:21Има потреба од персонал, Стопански Двор

Blondina food cenar, има потреба од персонал за работа во кујна Пиц...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нудам работа

Денес 00:21Francuski buldog - French bulldog

Na prodazba francuski buldozi rodeni 10.06.2022 godina, odlicni rodit...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Животни / Кучиња

Денес 00:19Elektricen trotinet mi pro 2

Se prodava trotinet mi pro 2 , so edno polnenje pominuva do 45km . Ku...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
20.000 €
Скопје Центар / Скопје

Тротинети и додатоци

Денес 00:12Se prodava stan vo nas. Nova Kolonija

Se prodava stan vo nas. Nova Kolonija, Idrizovo so vkupna povrshina o...


30.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 00:11Голем Тојбнеров Кувар

Голем Тојбнеров кувар, нов, неотпакуван....енциклопедија


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 00:11Par 56 нови

Нови Par 56 рефлектори, со и без сијалици.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 00:11Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
Денес 00:11Продавам фискален и нефискален принтер

Најиздржливите - Фискален Synergy PF550 од Аccent и EPSON T88 во одл...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дукани и опрема

Денес 00:11KTM (city-bike)

KTM AVENZA DISC (2019) 99%nov Ram 56cm Moze i so kargo


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 00:10RABENEICK - Made in Germany (99%nov)

Se prodava RABENEICK 2021 Ram 46cm Trkala 28 Moze i so kargo


450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 00:10Stoke

Se prodava Stoke Ram M Trkala 28


300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Велосипеди

Денес 00:10Mercedes c220 CDI 2003

Mercedes Benz c220 w203 Automatik Bez reg Servis pred 1000 km Nov...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 00:08Kawasaki Ninja 1000SX

Возен една сезона, фабричка состојба, само разработен. Без замени ! ...


13.900 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
16.000 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 00:07Mrezna instalacija, kablovska

Извршувам мотажа мрежни (LAN) кабли, коаксиални кабли за кабловска и ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Интернет услуги / Останато

Денес 00:05Хемиско Чистење на Клима Уредот

Правам хемиско чистење на парапетни единици, ѕидни единици докoлку ду...


1 €
или предлог цена
Денес 00:05ALKOHOLMETAR

iMA TRI ALKOHOLMETRI I EDEN TERMOMETAR


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 00:04Moto Jakna REV'IT

Летна јакна за мотор. Бренд -REV'IT. Јакната е нова уште во најлон. ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 00:04одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:04одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:04одзатнување,отпушување машински сите одоводи 075281028

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:04Dell monitor 22”

Dell P2217Hb 22” monitor Se prodava 22” Dell P2217Hb monitor, proi...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:56Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:56NIVA VO DOLNO LISICE

Se prodava niva 3-ta klasa vo Dolno lisice so povrsina 2152m2, KP-241...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:56Casovi po piano klavir

Diplomiran muzicar so dolgogodisno iskustvo drzi casovi po piano (kla...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:43Audi A6 2.7tdi 190ks '09 extra

Audi A6 2.7tdi 190ks 2009 godina redizain. Ful oprema, klimatronik, t...


13.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 23:40Casovi po solfez i teorija na muzikata

Приватни часови по солфеж и теорија на музиката и За сите возрасти, п...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 23:38Casovi po pijano

Приватни часови по пијано за деца (над 8 години) и возрасни, почетниц...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 23:37Casovnik CASIO EDIFICE EF-129D

Продавам рачен часовник CASIO - EDIFICE модел EF-129D-7A многу малку ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Часовници / Машки / Останато

Вчера 23:37Бројач на пари

Продавам бројач за пари, многу малку користен, германско производство


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:37Страна 1 од 4275

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам