Струмица
                   
8374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 2.0 TDI

FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA KOMPLETEN SERVIS PRED 5.000 KM REALNI ...


7.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

27 јул 18:45Промовирано

Челични бандажи за Hyundai i20

Продавам четири челични бандажи во одлична состојба, многу зачувани, ...


По Договор
или предлог цена
03 окт 11:41Промовирано

Ford Kuga extra sostojba

Se prodava Ford kuga vo extra sostojba,full kasko do dekemvri 2022 i ...


16.800 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

26 сеп 15:27Промовирано

Aluminski bandazi so zimski gumi

Bandazite se zdravi ne vareni ne tresat gumi ekstra so dobra sara C...


Денес 00:51Audi A6 3.0 tdi Quattro

Audi A6 3.0 tdi Quattro 165kw/224hp 2006 god Kolata e vo ekstra sost...


6.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.800 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:51Bandazi so gumi

2 gumi so bandazi 195.60.15


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:51Замена на плац со градежно земјиште

Итно!Замена (Струмица-за Дојран или Скопје) Менувам или продавам пла...


30.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:07Атрактивен плац во центар

Понуда инвестиција плац , со маркица 12х14.Плацот е 400 м2.Маркицата ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:07Стан во Центар на Ленинова

Станот е на најубавата локација.Ориентација исток-југ-запад.Информаци...


1 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 00:07НИВА-ОВОШТАРНИК

Се продават 2 ниви овоштарници (2 декари и 3 декари) заградени со бет...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 00:03Skuter HONDA DJ

Se prodava skuter Honda DJ 50cc pali vozi ispravno stanje trajno regi...


220 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 23:40Bandazi so gumi za Opel Insignia

2 gumi Continental 04 nedela 2020 i 2 gumi Michelin 2017 god. Gumite ...


Вчера 23:01VW GOLF 6 2.0TDI 110KS ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJBA POV INFO�...


6.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:36PEUGEOT 407 1.6HDI 109KS ,,ENTERIERAUTO,,

POPUSTI....🚘🚘🚘🚘🚘 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 NOV UVOZ PLA...


3.499 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:36BMW 530D F10 ,,ENTERIERAUTO,,

NA BG TABLI REGISTRIRANA 5 MESEC I SERVISIRANA EKSTRA SOSTOJBA IN...


9.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
10.999 €
Струмица

Автомобили

Вчера 22:35BMW 318 2.0D KARAVAN ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE REALNI KM EKSTRA SOSTOJBA P...


6.499 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:35PEUGEOT 207 1.4HDI ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ IT...🚘🚘🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOS...


4.399 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:35OPEL ASTRA 1.7CDTI ,,ENTERIERAUTO,,

INFO NA 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 EKSTRA POPUSTI🚘🚘🚘🚘 NOV U...


3.150 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:35BMW 318 2.0D KOŽA,ŠIBER ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ OD FRANCIJA...🚘🚘🚘🚘 EKSTRA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVAČK...


5.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.999 €
Струмица

Автомобили

Вчера 22:34FIAT PANDA 1.3M-JET ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ....🚘🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA KAKO NOVA


5.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:34AUDI A3 2.0TFSI KABRIO

🚘,,ENTERIERAUTO,,🚘 INFO EDINSTV NA 🚘070 80 84 84 078 ...


8.800 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:33VW GOLF 7 1.2TSI 110KS ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ...🚘🚘🚘🚘 PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA KAKO NOV FUL O...


10.699 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 22:33CITROEN BERLINGO 1.6HDI TOVARNO ,,ENTERIERAUTO,,

NOV UVOZ OD ŠVAJCARIJA DONESENO SO VOZENJE PLATENI SITE DAVAČKI DO ...


4.799 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.999 €
Струмица

Автомобили

Вчера 22:33Polar mirage novv

Se prodava polar mirage tocakot e vozen samo 100 km Kako nov e extra...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 МКД
Струмица

Велосипеди

Вчера 22:10Jakna Bogotto

Se prodava kozena jakna Bogotto NOVA!! Ne e koristena nitu eden pat. ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:03Rakavici

Se prodava rakavici za ednokratna upotreba Crni 400 denari 100broj...


380 МКД
или предлог цена
Вчера 22:03Prevoz Makedonija-Germanija

Prevoz na patnici i paketi za Avstrija i Germanija


11 €
или предлог цена
Вчера 21:50SMART

Smart vo odlicna sostojba


1.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 21:50OPEL MERIVA 1.4i FACELIFT ,,ENTERIERAUTO,

EKSTRA POPUSTI...🚘🚘🚘🚘 POV INFO 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55...


2.699 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 21:21AUDI A6 3.2i S-line quattro

Audi A6 3.2 fsi quattro S-line 2006 godina uvezena od CH vo odlicna s...


6.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:52Петосед

Петосед со опција за спуштање и одоздола место за складирање на посте...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 20:39Krevet

Krevet so box(sanduk) za skladiranje na postelnina. Dimenzii: 175x90x...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 20:39Внатрешни врати од чисто дрво.ПОВОЛНО!!!

Информации на тел:070/214-214


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30Inox odzaci i ventilacija

Inox odzaci i ventilacija so i bez izolacija razni velicini i elementi


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Челична конструкција!!!

Различни видови на конструкции. Информации на тел:070/214-214


1 €
или предлог цена
Вчера 20:28МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА !!!

Метална конструкција со димензии 30х30.Цена поволна! Информации на т...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:27Korg Kross 2

Kako nov! Koristen pretezno vo domasni uslovi. Prv sopstvenik. Celosn...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:14Opel insignija 2.0

Se prodava opel insignija. god.2015 .registrirana cela god so zelen k...


123 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
12.000 €
Струмица

Автомобили

Вчера 20:11Audi A4 2.7 tdi besprekorno

Se prodava unikatno Audi A4 2.7 tdi S-line so mnogu visoko nivo na op...


7.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.200 €
Струмица

Автомобили

Вчера 20:08TAXI PREVOZ 070 651 807

TAXI PREVOZ: tel(viber+wats up)070 651 807-TONI AERODROM===SOLUN ...


10 €
или предлог цена
Струмица

Останато

Вчера 20:05Plac na centarot vo kolesino

Se prodava plac na samiot centar vo kolesino do samoposlugata na koli...


20 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 20:05BMW R 1200 GS

Se prodava izvonredno socuvan primerok Ka BMW R 1200 GS, 10.2013 LC ...


13.280 €
или предлог цена
Вчера 19:35BMW S 1000 XR Potpolno opremen

Se prodava izvonredno socuvan Bmw s 1000 xr 118 kw, 999 ccm, Potpo...


123 €
или предлог цена
Вчера 19:35Страна 1 од 210

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам