Кочани
                   
1133 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


29.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:33Промовирано

Se prodava Opel Antara

Se prodava.. info na 078416164


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

18 јан 16:52Промовирано

FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS *** PERFEKTEN ***

FORD FOCUS PROIZVEDEN 12 MESEC 2011 1.6 TDCI 70KW 95KS 6+1 BRZINA ...


6.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

29 јан 11:36Промовирано

AUDI A6 2.0 TDI 177HP SPORTLINE

KUPENA OD PORSE MAKEDONIJA SPORTLINE PAKET - FULL OPREMA BI-XENON ...


15.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:42Flat grande punto 1.3 multiget 2009 g vo odlicna sostojba

Grande punto 1.3 multiget 2009 vo odlicna sostojba. 078 297 409


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:34SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:22Vw Pasat Passat 1.9 tdi 131ps Stranski

Voziloto e vo odlicna sostojba 1.9 tdi 131ps 5 brzini Motor menuvac...


1.300 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 13:37Ford Fokus 2.0 tdci Stranski

Voziloto nemoze da se carini 2.0 tdci 6 brzini Motor menuvac dizni ...


1.400 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 13:37Peugeot 308 SW Allure 2014god

Skoro novo vozilo, so servisna kniska, redovno odrzuvano! Minimalna p...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:26Ford focus 3

Se prodava ford focus 2011 2.0 tdci 103KW 140 KS 6 stepen menuvac...


7.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.600 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:02Daewoo Matiz (цена по договор)

За подетални информации обратете се на тел 077/518-523


1.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A5 S LINE 2.0 TDI 190 PS 2016

S line oprema -ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алу бандажи со...


24.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015 ● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ ОПРЕМА ABS AirBag ES...


13.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Vw Golf 5 1.6 fsi Stranski tabli

Voziloto nemoze da se carine Realni 170000 km Perfektna rabota na m...


1.800 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Автомобили

Денес 12:46VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE NAVI PANORAMA GERMANIJA

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 279 000 KM UVOZ GERMANIJA ...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:09VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 250 000 KM UVOZ GERMANIJA P...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:09NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 2011 159 000 KM SERVISNA KNISKA ZAVERENA ...


9.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:08VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE 2009 181 000 KM SERVISNA KNISKA ...


8.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:08Renault Megane Scenic benzin-plin 1.6 16v socuvan maksimalno

kolata e maksimalno socuvana so oprema. napred ima novi zimski gumi n...


2.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:58Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Денес 11:39BMW 5 518D 150HP LUXURY LINE

ОПИС Година: 2016 Марка: BMW Модел: 5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


22.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36VW SCIROCCO SPORTLINE COUPE 2.0TDI 150HP DSG Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...


17.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36MERCEDES-BENZ GLE-KLASSE 250D 204HP 9-GTRONIC AUTOMATIC

ОПИС Година: 2017 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLE-KLASSE Горив...


44.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36BMW 518 d 150HP LUXURY LINE

МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ * МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРА...


22.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36BMW 5 520D 163HP AMBI LIGHT | VIRTUAL DASH | HARMAN CARDON

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...


32.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36MERCEDES-BENZ C-KLASSE T-MODDEL C180D 116HP BLUETEC

ОПИС Година: 2016 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: C-KLASSE Гориво:...


19.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:36PEUGEOT 308 1.6HDI 100HP

ОПИС Година: 2015 Марка: PEUGEOT Модел: 308 Гориво: ДИЗЕЛ Мо...


9.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:35VW TIGUAN 2.0TDI BLUEMOTION 116HP

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: TIGUAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


21.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:35MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DI-D CLEARTEC 150HP [7 SEDISTA]

ОПИС Година: 2017 Марка: MITSUBISHI Модел: OUTLANDER Гориво: ...


22.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:34PEUGEOT 508 2.0 BLUEHDI 150HP ACTIVE

ОПИС Година: 2018 Марка: PEUGEOT Модел: 508 Гориво: ДИЗЕЛ Мо...


13.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:34VW PASSAT 1.6TDI 120HP BLUEMOTION

ОПИС Година: 2018 Марка: VW Модел: PASSAT Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


17.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:33CITROËN C3 1.6 BLUEHDI 75HP FEEL

ОПИС Година: 2018 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:33MERCEDES-BENZ C-KLASSE 180CDI 116HP 7G-DCT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2018 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: C-KLASSE Гориво:...


21.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:32MERCEDES-BENZ A-KLASSE 180CDI 116HP 7G-DCT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: A-KLASSE Гориво:...


27.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:32RENAULT CLIO AIR 1.5dCi 75HP NAVI

ОПИС Година: 2018 Марка: RENAULT Модел: CLIO Гориво: ДИЗЕЛ М...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:31AUDI A5 SPORTBACK 2.0TDI 190HP S-TRONIC SPORT AUTOMATIC

ОПИС Година: 2018 Марка: AUDI Модел: A5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


34.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:31CITROËN C3 Société 1.6 BlueHDi 75HP FEEL NAVI

ОПИС Година: 2017 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


10.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:30MERCEDES-BENZ CLS-KLASSE 300CDI 245HP 9G-TRONIC BLACK EDITIO

ОПИС Година: 2019 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: CLS-KLASSE Горив...


57.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:30BMW X5 sDrive25d 211HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2017 Марка: BMW Модел: X5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


42.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:30CITROËN C3 1.5 BlueHDi 102HP FEEL

ОПИС Година: 2019 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


10.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:29VW TOURAN COMFORTLINE 1.6TDI 116HP BLUEMOTION DSG7 AUTOMATIC

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: TOURAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


15.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:29HUMMER H3 3.7 LPG 245HP Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...


24.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:29ALFA-ROMEO GIULIA 2.2D TURBO 150HP

ОПИС Година: 2018 Марка: ALFA-ROMEO Модел: GIULIA Гориво: ДИЗ...


19.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:29Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам