4400 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 окт 05:11Промовирано

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Mercedes sprinter 2012

MERCEDES BENZ SPRINTER 2012g CDI EURO 5 KOMBETO E VO SUPER SOSTOJBA,...


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 23:21Letni gumi 255 45 17

Se prodavaat letni gumi(x4) 225 45 r17 Waterfall cisto novi vozeni sk...


Вчера 22:54Redmi Note 9 Pro

Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvi ostetuvanja koristen e 8 ...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:36Cls 320 CDI hitooo!!!

Cls 320 CDI Registriana i zelen karton Servis (motor i menjac komp...


6.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.400 €
Кичево

Автомобили

Вчера 21:15Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:15Lenovo T440s Ultrabook

Prodavam laptop Lenovo T440s so i7 Vpro procesor, 8gb ram, ssd 250gb,...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:11HP Elitebook mt42

Prodavam laptop HP Elitebook mt42 14inci Full HD procesor AMD PRO A8-...


130 €
или предлог цена
Вчера 21:11LED Svetlecka reklama

Aluminium i bel pleksiglas Dimenzii 200x55


250 €
или предлог цена
Вчера 20:59Дуќан/Dyqan

Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Киче...


170 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 20:58Се продава куќа

Се продава куќа на главен пат. Реновирана целосно одма вселива.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 20:40Mini Cooper 1.6 benzin za delovi

Sve so vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:23Sharan 1.9d 116hp 2003 na delovi

Sharan 2003 1.9 dizel 116hp Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:23Passat b6 2.0d 140k DPF za delovi

Passat b6 za delovi 078268298


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22Pezo 307 hdi 2.0 16ventili 2005na delovi

Pezo na delovi 2005 2.0hdi 16ventili 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi

Seat Altea 2.0dizel dpf 2008 Za delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22Opel Vectra 1.9cdti 150kw automatik na delovi

Vectraa 1.9 150kw automatik Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22Audi 1.9dizel 2007 delovi 078268198

Za delovi


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi

Porsche cayenne 2005g 3.2 benzin plin automatik na delovi 078268198


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:22TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Bridgestone Potenza S001 225/40 R18

Bridgestone Potenza S001 225/40 R18 DOT 37/18


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:09Alcatel 5033X

Telefonot e potpolno ispraven. Samo telefon, bez polnac i dodatoci.


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:18  НОВ ОГЛАС

Range Rover sport 2.7HSE 2007g

Perfektna sostojba Cena 10.000eu ZA KES 💶 Zamena druga cena Mo...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

aluminiumski bantasi bmw 5x120

Bantasite i gumite se vo odlicna sostojba nema ni vareno ni krivo moz...


Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Se prodava kujka i plac za kukja

Се продава куќа и плац за куќа на улица солунска 17 Кичево. 071 347 0...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 17:39Asus Zenfon 2

Koristen bez ostetuvanja,komplet so kutija.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 16:50Samsung Galaxy TAB 3

Socuvan bez ostetuvanja,komplet so kutija i slikonska maska, zemen ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Таблети

Вчера 16:46Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefonot e isto kako od salon dobro socuvan,sleduva komplet so kutij...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 16:46Honor 20 lite 4/128GB

Huawei Honor 20 lite staklo zacuvan,zemen od A1 raboti na site operat...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 16:46Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Telefonot e zacuvan bez grepka 6 ram 64 memorija Dual sim Raboti ...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 16:26Aспиратор ELICA WISE BL/A/60, 691 m³/h, 65dB

Se prodava Aspirator ELICA WISE BL/A/60, 691 m³/h, 65dB nov neotpakuv...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Кичево

Кујна / Останато

Вчера 16:26Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23Prodavam Menjac Alfa Romeo , Fiat , Opel , M32

Alfa Romeo: 147 , 159 OPEL Astra H , Astra J , Corsa D , Corsa ...


Вчера 16:07Audi q7 3.0tdi quattro allroad 2006god

Registriran cela godina full oprema allroad Servisiran sostojba pe...


12 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:59Mercedes c 270cdi 2001god automatic

Registriran cela godina Perfekt sostojba Moze i zamena so moja do...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:59Audi a8 3.0tdi quattro 2005god. Moze Zamena

Full oprema. Registriran cena god Sostojba perfektna Moze zamena ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:59Vw touran 2.0tdi 136ks 2004god

Full oprema so 7 sedista Registriran cela godina Sostojba perfekt...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:59Pecka-Печка MIWE 80x60

Ротациона печка за леб и бели пецива Кратко употребувана нова.


1 €
или предлог цена
Вчера 15:22Lada niva Set za deferencijal 43/11 nov

Tanjirast i konusen zabcanik 43/11 novi original Ruski


115 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 15:20Страна 1 од 111

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам