Гевгелија
                   
2979 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO

Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO Тип: Хечбек Година: 2005 Килом...


7.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 сеп 11:28Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Vrata i prozorci

Se prodavaat vrata i prozorci Varat kasa 80x220sm Prozori kasa 120x14...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:20kukarki za kuce od drvo

profesionalna izrabotka na kukarki za kucinja od cisto masivno drvo, ...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Животни / Кучиња

Денес 14:20Сандаци за огревно дрво

Сандаци за огревно дрво во секоја димензија


2.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Денес 14:19SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2023 klima isp...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:37SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:36Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:31Продавам калинка на големо / Kalinka / Kalinki / Калинки

Продавам калинка на големо. Минимална количина 700 кг. 40 денари (0...


40 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Овошје и зеленчук

Денес 13:31BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


18.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 13:31Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:31Се продава објект на булевар Гевгелија

Се продава објект-куќа со деловен простор на булевар Гевгелија, на пр...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 13:09Урбанизирано градежно земјиште со 4 маркици

Се продава плац од 1233 м2 со 4 маркици за грабда на индивидуални ста...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 13:09Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 13:00Motor od Audi 80 b3

Komplet so benzinskiot sistem Motor za AUDI 80 b3 1990 1.8 90ks


500 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam EURO PALETI

1 i 2 klasa - 750 +ddv Sina - 600 den + ddv Cenite se fiksni. Prev...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

Денес 13:00gejming kompjuter i5 16gb ram graficka r9 280

Гејмерска конфигурација: Процесор Intel i5 4690K со DeepCool венти...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:52HONDA VARADERO 1000

SE PRRODAVA Honda Varadero1000 PGM-FI !!! Registriran so zelen kart...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:40Vw Polo 1.0benzin tip top

Se prodava Vw Polo 1.0benzin 42kw 2001g Motor i menjac odlicni Re...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:41Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:33Kawasaki EXTRA CENA

Kawasaki versys 650cc full opremen extra sostojba


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 11:32Индустриски машини за шиење (masini za sienje)

Се продава комплетна линија на индустриски шивачки машини (18 парчиња...


1 €
или предлог цена
Денес 11:09Se prodava Opel Astra

Kolata e vo odlicna sostojba ima napraveno mal i golem servis


3.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.600 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:06Golf 5

Vo top sostojba


4.199 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 10:47Bmw x3 2.0 X-Drive Automatic

2.0 X-Drive Smeneto lanec na 193.000km. Smeneto ulje i filtri vo moto...


16.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 10:40SE PRODAVA PALMI

2 palmi od po 3 ipol metri 400e dvete


200 €
или предлог цена
Денес 10:11Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Денес 10:11Se izdava Karaorman Gevgelija

Voda struja se izdava za sekakva namena dvesta deset m2 objekt po...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

Денес 10:11SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 09:28ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:26Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:26БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 09:26БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 09:26БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Денес 09:26OPEL VECTRA 2.2 DTI 2003GOD!!ODLICNO VOZILO

Opel Vectra 2.2DTI 125hp 2003god Kolata e vo ekstra sostojba,nema do...


3.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.200 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:18Se prodava Seat Leon 1.6 benzin

Se prodava Seat Leon 1.6, 2000 godina, benzin, full oprema, klima, el...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:14  НОВ ОГЛАС

Renault megane 1.5 dci samo delovi

Prodavam renault megane 1.5 2008 samo delovi se do posleden straf tel...


1 €
или предлог цена
Денес 08:20  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2005GOD. EURO 4 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KO...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:53FORD FIESTA 1.4 TDCI 2003 GOD.

Ford fiesta 1.4 TDCI 50kw. 2003 god. REGISTRACIJA DO 04.2023 Uvezena...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:53Се продава Плац на Моински пат

Се продава плац од 2700м2 на Моински пат со маркица за градба. К...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 06:50Snagator Behringer EP2500 i Zvucnici Behringer Eurolive 1220

Prodavam Snagator Behringer EP2500 i Zvucnici Behringer Eurolive B122...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Денес 05:47деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Денес 00:07Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам