Крива Паланка
                   
3528 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES A160 CDI OD 2008

Voziloto e doneseno od Germanija Socuvano perfektno bez farbanici K...


3.950 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.300 €
Крива Паланка

Автомобили

12 сеп 10:07Промовирано

Prodavam kuka

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven pro...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

22 сеп 06:48Промовирано

SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


600 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 22:08Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава или издава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 2...


29.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 22:07MERCEDES BENZ E 200d 150KS PERFEKTEN

MERCEDES BENZ E 200d (2200 cm3) 150ks euro6 automatic 9g tronic/sedan...


29.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:20VW PASAT CC 2.0TDI 170KS AVTOMATIK HIGHLINE

Marka: VW Model: PASAT CC Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 170 K...


10.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:20AUDI A4 2.0TDI 140KS AVTOMATIK S-LINE REGISTRIRANO

Marka: AUDI Model: A4 AVANT Motor: 2.0 TDI ( dizel ) Moknost: 143 ...


8.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:20FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS TITANIUM-2011

Marka: FORD Model: FIESTA Motor: 1.6TDCI ( dizel ) Moknost: 90KS...


5.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:20SEAT LEON 1.9TDI 105KS ECOMOTIVE-2009

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS (...


5.550 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:20CITROEN C3 1.4HDI 68KS EXCLUSIVE-2011

Marka: CITROEN Model: C3 Motor: 1.4 HDI ( dizel ) Moknost: 68 KS ...


5.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:18Slep sluzba 24/7

Slep sluzba 24/7 Tel.072/275-168


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Шлеп служба

Вчера 20:05Fiat500 1.3multijet

Se prodava Fiat500 1.3multijet(dizel)70kw 95ks 2012god euro5motor na ...


5.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:32Kia Ceed 2017god cisto nova!!!

Se prodava Kia Ceed 2017god 1.6CRDI 81kw 110ks euro6 motor na lance s...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:32Kia Sportage 2018god cisto nov!!!

Se prodava Kia Sportage 2018god 1.7CRDI 85kw 115ks euro6 motor na lan...


17.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:32Mercedes C180 2013god automatic!!!

Mercedes C180 2.2CDTI 88kw 120ks 2013god euro5B fabricen Mercedes’ mo...


12.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:32Се продава Canon PIXMA All-In-One TS3150 InkJet

Принтерот е купен нов од МК и е многу малку користен и како што може ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Крива Паланка

Фотокопири

Вчера 19:30MERCEDES E220 CDI 170KS AVANTGARDE LED

MERCEDES E220 CDI 170KS 2014 Blue Efficiency AUTOMATIC 7G TRONIC F1 A...


20.490 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:31MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1

MERCEDES E220 CDI 170KS 2015g BLUETEC Ad Blue 9G TRONIC F1 AVANTGAR...


21.490 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:30OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160KS COSMO 2011g NAVIGACIA

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160ks Euro5 COSMO 2011god ⚠️CENA 7300€ ⚠️ (BEZ...


7.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:29Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2016g Manuel 6 brzini ⚠️CENA 8990€ ...


8.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:29AUDI A8 4.2TDI V8 351ks BUSINESS

AUDI A8 4.2TDI V8 351ks QUATTRO 4X4 BUSINESS PAKET 223 000KM ORIGIN...


23.490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.990 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:28Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013g Avtomatik F1

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013g Avtomatik F1 ⚠️CENA 9500€ ⚠️ (...


9.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:28Opel Corsa 1.3dizel 95ks 2012god

OPEL CORSA 1.3dizel 95ks 2012god 6brzini MOTOR NA LANEC 1...


4.350 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:03Toyota Yaris 1.0benzin 2006god

Toyota Yaris 1.0 benzin 69 KS 2006god Kolata e na 123 000km od ...


3.450 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:03Fiat Grande Punto 1.3dizel 75ks 2008god

Fiat Grande Punto 1.3dizel 75ks 2008god Full oprema ALUMINSKI B...


3.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:03AUDI A4 2.0 TDI 8V 2007/8G FABRICKA SOSTOJBA REG SERVISIRANO

SE PRODAVA AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS 2007/8G REG CELA GOD NAPRAVEN MAL...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:55Profesionalna masina za Americki krofni

Автоматска машина за крофни Професионален уред Одлично за професион...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дукани и опрема

Вчера 17:36Dekorativna rizla

Bela rizla za dekoracija saksii dvorovi 25kg dzakce


200 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Градина / Украси

Вчера 17:34Се продава Mercedes C250 AMG Model

Се продава Mercedes C250 1997 AMG Model, задница хаварисана во возна ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:57Се продава машина за правење брикети

Се продава машина за правење брикети, малку користена. Повеќе информа...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:57OPEL ASTRA 1.6 - AVTOMATIK

- OPEL ASTRA 1.6 - 16V..101KS - AVTOMATIK - KLIMA - ABS..AIR - BA...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:42AUDI A3 2.0 TDI 143KS 2009G. FACELIFT NAVIGACIJA SPORTBACK

TELL : 075 379 977 CENA : 7500€ Модел:AUDI A3 2.0TDI 143KS LED FA...


7.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:37AUDI A3 1.9TDi 105ks S-LINE FACELIFT, BI XENON 2010 UNIKAT !

8499е 071 611 744 Аудито е во перфектна состојба, увезено е од Фр...


8.499 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:21***TALISMAN***

EXTRA ZACUVAN TALISMAN SO MNOGU MNOGU FULL OPREMA I 4 CONTROL KASKO O...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:14OPEL CORSA 1.3CDTI **ECO FLEX** -12

🚗 OPEL 🚘 ✔️✔️CORSA✔️✔️ ☘️ ECOFLEX☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REG...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Bmw X1 Avtomatik 2.0d Xdrive

Модел:BMW X1 2.0D 184КS FACELIFT X-LINE X-DRIVE AUTOMATIC NAVI/SUV П...


13.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 14:29VW GOLF III NA DELOVI

POLOVNI DELOVI VW GOLF 3 1.8 BENZIN PRAKAME PO KARGO


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00VW GOLF V NA DELOVI

POLOVNI DELOVI VW GOLF 5 1.9 TDI PRAKAME PO KARGO


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mazda 5

Mazda 5 2.0 110 ks 7 sediata Registrirana do Juni 2022 so zel...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:45Слики од Димитар Стојчевски

Уметнички цртежи од познатиот македонски академски сликар Димитар Сто...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Уметнички слики

Вчера 12:44Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќи или пак целосно може од 2296м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 12:44OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 2014 G. COSMO MODEL MOZE ZAMENA

- MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO SO POGOLEMO VOZILO SO MOJA ILI VASA DOPLATA...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:42  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 89

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам