Крива Паланка
                   
3340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES E250 CDI 4-MATIC

MERCEDES E250 CDI 4MATIC 204KS PERFEKTEN -Mercedesot e vo besprekorn...


17.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

24 ное 19:42Промовирано

BMW 118 d E87 2.0d 143ks EURO 5 REGISTRIRANA I SERVISIRANA

PRODAVAM BMW 1 SERIJA E87 118 DIZEL EURO 5 REDIZAJN PRVA REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:53Промовирано

Audi A4 ALLROAD QUATTRO

AUDI A4 ALLROAD QUATTRO 4x4 AUTOMATIC 8S **VOZILOTO GO ZEMATE SO NO...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Крива Паланка

Автомобили

25 ное 15:56Промовирано

MERCEDES GLK220 CDI 4MATIC-CHROME-PANORAMA-11

MERCEDES GLK 220 CDI AUTOMATIC AVTGARDE CHROME DONESEN OD ITALIJA S...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.990 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 11:33Se prodavat PVC Vrata i 4 prozori ne koristeni

PVC vrata 1.37m x 2m (komplet so staklo) 4 PVC prozori 2m x 1.3m (ko...


1 €
или предлог цена
Денес 11:27Се продава парцела 730m2 во село Псача

Се продава парцела во село Псача-Општина Ранковце. Парцелата е голем...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

Денес 11:27Половни гуми 205 55 16

Се продаваат четири половни летни гуми од брендот General Altimax Spo...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Денес 10:34Seat Ateca 1.6tdi 2019god!!! Kako nova!!

Djipot e uvezen,plateni se site davacki do registracija!! 1.6tdi 120...


16.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:32Mercedes B180cdi Avtomatik!! 2016god!! Avangarde

Mercedesot e uvezen,plateni se site davacki do registracija!! 2016go...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.990 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:32Opel Antara 2.0dizel Avtomatik!! 2008god!! Fabrika

Se Prodava Opel Antara 2.2dizel 150ks!! Avtomatik!! 2008god!!! Cos...


7.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:32Hyunday IX35 2.0crdi 4x4 Avtomatik!! 2011god!!

Se Prodava Hyundai IX35 2.0crdi 184ks!! 2011god!!! 188000km!!! Avt...


10.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:32Fiat 500 1.4benzin!! Eksluzive!! 2009god!!

Se prodava Fiat 500 1.4 benzin 74kw 100ks!! 130000km 2009god!! Reg...


4.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:32RENO Clio 1.5tdci!! 2014god!!! Fabrika

Se Prodava Reno Clio,1.5dizel 2014god!! So 126000km!! Fulll.oprema,...


6.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:32CITRIEN C3

PRODAVAM CITRIEN C3 PROIZVEDENO 10.2011 PRVA REGISTRACIJA 2012. NA...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:28MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC AVTOMATIK 7G 2011

Модел:MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI 4MATIC 4X4 170KS SPORT AUTOMATIC PA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20BMW X1 2.0D 143KS XDRIVE 4X4 NAVI AUTOAMATIC 2011

Модел:BMW X1 2.0D 143KS AUTOMATIC LUXURY X-DRIVE 4x4/SUV Произведено...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20AUDI A3 2.0TDI 140KS AMBITION 211000km 2004

078227781 AUDI A3 2.0TDI 140KS 2004 AMBITION PAKET NA ORIGINA...


4.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.390 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20SKODA SUPERB 2.0TDI 170KS DSG AUTOMATIC 2013

Модел:SKODA SUPERB 2.0 TDI 170KS COMMONRAIL DSG AUTOMATIC 2013/A...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20Модел:RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 150KS 4X4 LUX AUTOMATIC -13

Модел:RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 150KS 4X4 LUX AUTOMATIC/SUV Произвед...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20VW TOURAN TDI 105KS BLUEMOTION COMFORTLINE 2011

. Модел:VW TOURAN 105ks BLUEMOTION COMFORTLINE /Моноволумен Произ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20OPEL CORSA D FACELIFT 1.3CDTI ECOFLEX COSMO 2014

OPEL CORSA D FACELIFT 1.3 CDTI 75KS COSMO LAST EDITION 11 2014 GO...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20VW GOLF 7 SPORTVAN 2.0TDI 150KS HIGHLINE NAVI 2016

078227781 14999€ Модел:VW GOLF 7 SPORTSVAN 2.0TDI 150KS DSG 2016/...


14.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:20SKODA YETI 2.0 TDI 110KS 4X4 ADVENTURE 2014

Модел:SKODA YETI 2.0 TDI 110KS 4X4 ADVANTURE PACK 2014/SUV Произведе...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19AUDI A4 B9 35D 2.0TDI 150KS AUTOMATIC STRONIC 2017

Модел:AUDI A4 B9 35D 2.0TDI 150KS AUTOMATIC S-TRONIC LED XENON NAVI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19VW TOURAN 1.6TDI 116KS DSG AUTOMATIC DISTRONIC HIGHLINE 2017

Модел:VW TOURAN 1.6TDI 7SED HIGHLINE 116ks COMMONRAIL 2017 DISTRON...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 150KS FULL OPREMA 2015

Toyota Rav 4 2.0DID 150Ks 4wd 4x4 2015 GOD Uvoz od Italija so platen...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2016

Модел:VW GOLF Avant 2.0TDI 150KS Highline DSG 2016/ Произведено:20...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 4x4 2014

Модел:VW TIGUAN 2.0TDI 140KS DSG AUTOMATIC 4x4 FACELIFT/SUV Произ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19MERCEDES C220 CDI 170KS AVANGARDE 2008

Модел:MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANGARDE SEDAN Произведено:2008 г...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19VW GOLF 7 1.6TDI 105KS 77KW COMFORTLINE 2013

Модел:VW GOLF 7 1.6TDI 105KS COMFORTLINE 2013/ Произведено:2013 Год....


10.490 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:19MAZDA 3 2.2D SKYACTIV 150KS FULL OPREMA NAVI 2016

MAZDA 3 SKYACTIV 2.2D 150KS FULL OPREMA 2016 **** 220000km ****...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:18AUDI Q5 2.0 TDI 170KS 4x4 QUATTRO NAVI 2011

Модел:AUDI Q5 2.0TDI 177KS QUATTRO 4X4 AUTOMATIC 2011 Гориво:Дизел ...


13.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:18BMW 523i 177KS E60 AUTOMATIC 192000KM 2007

078227781 Модел:BMW 523i 177ks Elleta Automatic/Седан Произведено...


6.888 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

BMW 420D 190HP

BMW 420D 190HP 2016G EURO 6 Мотор: B47 2000см³ 190HP Менувач: Aut...


23.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:02Adidas gore-tex

Adidas terrex Noseni samo 2 pati i toa vo kola Gi prodavam zatoa ...


6.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Машки обувки

Денес 09:56AUDI A3 1.9TDi 105ks S-LINE FACELIFT, BI XENON 2010 UNIKAT !

Аудито е во перфектна состојба, увезено е од Франција на реални килом...


8.299 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:15OPEL KORSA 1.2 75 KS BENZIN PLIN NEUVEZUVANA PRV SOPSTVENIK

Модел:OPEL KORSA 1.2 75KS BENZIN PLIN DIZNA ECOFLEX Произведено:20...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 09:07BMW 118 d E87 2.0d 143ks EURO 5 REGISTRIRANA I SERVISIRANA

PRODAVAM BMW 1 SERIJA E87 118 DIZEL EURO 5 REDIZAJN PRVA REGISTRACIJA...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:53VW ARTEON 2.0 TDI 150 KS DSG ELEGANCE FUL-LED "VIP AUTO"

>>> SOPSTVENO SAMOKREDITIRANjE VOZILATA MOZE DA GI ZEMETE SO 20% UCES...


27.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
28.900 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 08:51VW POLO 1.4 TDI REG SERVISIRANO KAKO NOVO UNIKAT!!

SE PRODAVA VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 2007/6 ODLICNI ZIMSKI GUMI KAKO NO...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 07:43TOYOTA AURIS 2.0D 93KW 2008/9G REG ODLICNO SOCUVANA!!!

TOYOTA AURIS 2.0 93KW 2008/9G REG CELA GOD NOVI GUMI SERVISIRANA MOTO...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 07:43Seat Ibiza 1.2 TDI Euro 5A 2010god Registrirana i Servisiran

Prodavam Seat Ibiza 1.2 TDI EURO5A proizvedena 2010. Servisirana seko...


4.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 07:43RENAULT TWINGO 1.2 POLUAVTOMATIK REG CELA GOD UNIKAT!!!

SE PRODAVA RENAULT TWINGO 1.2 2007/8G REG CELA GOD 4 GANC NOVI GUMI P...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 07:43Страна 2 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам