493 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

**ЕТНО Куќа** - КРУШЕВО (Соби и Апартмани)

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO. 4...


600 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 21:23ETNO VILA - Krusevo

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO. 4...


600 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 21:23Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija!! INFO: 071711918 ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 18:18Vila Toše D. Kruševo

Pominete nezaboraven odmor, uzivajte vo cistiot vozduh i prekrasnite ...


10 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 15:06Electro Voice ZX 4 - FBT Maxx 6

Продавам два пара звучници: 🟡 Electro Voice ZX 4 ( 8 Ohms - 400...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Вчера 13:00Apartmani Bubamara - Krusevo, strog centar

Izdavam novi studia vo strog centar (20-30 m od gradski plostad). Sek...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 12:45Apartmani Bubamara - Krusevo, strog centar

Izdavam novi studia vo strog centar (20-30 m od gradski plostad). Sek...


1 €
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 12:45Студиа и апартмани во Крушево - Villa Krusevo Inn

Се издаваат НОВИ студиа и апартмани во Крушево. Истите располагаат со...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

Вчера 12:44Fiat Punto 2 1.9jtd

Pali vozi, registrirano do 7 mesec 2023, prva registracija 26.12.2013...


1.900 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

Вчера 09:50Gumi zimski 175/80/14 M+S ekstra 4 parcinja od Svajcarija.

Se prodavaat zimski gumi 175.80.14 vo ekstra sostojba, doneseni od sv...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:26Se prodava citroen c2

Se prodava citroen c2 1.4 benzin so atestiran plinski ured, registrir...


2.100 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

Вчера 08:59Prodavam motorna ski sanka Can Am 1.2 Rotax Bombarder

Se prodava motorna ski sanka Can Am 1.2 Rotax Bombarder. Odlicno socu...


5.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
03 окт 21:37Cist ekoloski Med od Gluvarce / Krusevsko podnebje

Лековит мед од глуварче Лекува настинки, бронхитис и гингвит. - ...


500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:31Cizmi za Cross Kros X MOTO

Cizmi za Cross X MOTO koristeni mnogu kratok period. Cizmite nemaat ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 19:37SEAT LEON FR 2.0/184HP

Voziloto e maksimalno socuvano i garazirano bez nikakva grebnatinka n...


14.000 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

03 окт 19:37Apartmani Doris - Krushevo

Доколку барате место за да уживате со своите сакани ве очекуваме во А...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

03 окт 16:49Vila Doris - Krusevo

➡️Вила Дорис е планинска куќичка која што Ви гарантира одличен одмор ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

03 окт 16:49BMW X5

Voziloto e vo inzvondredna sostojba. Poseduva : ABS ESP BORD KOMPJUTE...


5.500 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

03 окт 12:55BEKO aspirator 90cm

Aspirator beko vo super sostojba malce raboten (prepravena e kujnata ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:38Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata

Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се ...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

03 окт 08:39Velosiped

Nov nekoristen velosiped


6.500 МКД
или предлог цена
Крушево

Велосипеди

03 окт 07:56APARTMANI FLORA vo VILA FLORA

Izdavam komplet renovirani dvosobni apartmani vo Krusevo (pod h. Pano...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Апартмани

03 окт 07:19@@@APARTMAN FLORA@@@

Renoviran trosoben apartman od 75m2 so prekrasen pogled na Krusevo. D...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Апартмани

03 окт 07:18Apartman Matej-Krusevo

Апартман Матеј се наоѓа на 5 минути од центарот на градот. Располага ...


По Договор
или предлог цена
Крушево

Апартмани

02 окт 16:32Fiat Bravo

Fiat


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

02 окт 09:45Нови апартмани во хотелска зона-Крушево

Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартма...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Соби

02 окт 03:32Kukja

Се продава куќа во Крушево, 300 м под хотел Монтана.Изградена 1980 го...


30.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

01 окт 18:12Polo 1.9 D

SE prodava odlicno polo


1.500 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

01 окт 11:33Kozna jakna

Jaknata e mnogu socuvana, neostetena mnogu kvalitetna meka koza nema ...


2.500 МКД
или предлог цена
Крушево

Машка Облека

01 окт 09:20Se prodava kaciga Hengle

Se prodava kaciga koristena mnogu malku 1 mesec, crna boja ima i zast...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 09:20Se prodava Mazda CX-7 moze i zamena

Se prodava odliceno familiarno vozilo. Voziloto e reg do dek.22 god. ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

01 окт 09:20Pokacen holesterol

Lek za pokacen holesterol vo krvta,zgolemeni trigliceridi.


1 €
или предлог цена
Крушево

Останато

30 сеп 23:10Chrysler Saratoga 2.5 turbo

Se prodava Chrysler Saratoga 2.5 turbo, ne uvezuvan, vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

30 сеп 17:36Fiat 128 sport, osteten, zariban

Ponudete fiat 128 sport kako na slikata vo bilo kakva sostojba ostete...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

30 сеп 17:36Alfa Romeo 156 1.6 twinspark Sport, METAN mozna zamena

Kolata e vo odlicna sostojba, pali-vozi motor 1.6 twinspark 88kw 120h...


1 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

30 сеп 17:36Ponudete Jeep dzip Cherokee 4x4 defekt zariban osteten

Ponudete Jeep Cherokee, vo bilo kakva sostojba moze i so defekt, kasr...


1 €
или предлог цена
30 сеп 17:35Motorce City servo, volan, Fiat Punto 1.3 multijet

Prodavam motorce za city volan za Fiat Punto 1.3 multijet 2005 info 0...


1 €
или предлог цена
30 сеп 17:35kazani

izrabotuvam kazani za rakija i drugi predmeti od bakar i mesing


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

30 сеп 14:16КУПЕЛ--КРСТИЛНИК

Изработувам крстилници-големина,шара и форма по желба


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

30 сеп 14:16kazani,kotli,tavi,sinii idr.

prodavam stari sinii,tavi i dr. popravam stari i izrabotuvam novi pr...


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Останато

30 сеп 14:16Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам