Демир Хисар
                   
480 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


450 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 22:44DEKLA ZA PEUGEOT CITROEN 1.4 - 1.5 - 1.9 D

Za povejke informacii javete se. 078/276-270


1 €
или предлог цена
Вчера 20:25Куќа и плац од 1499м2 во с.Сопотница

Куќа и плац од 1499м2 во с.Сопотница, со директен пристап на главниот...


25.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Вчера 19:06СЕМЕ ОД КОПРИВА

ЗА НАРАЧКИ ПОГОЛЕМИ ДО 2КГ. - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА! Семето на к...


450 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Здрава храна - Мед

Вчера 15:10Mercedes e 270

Mercedes e 270 177 ks plus cip registriran cela godina top sostojba m...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 14:39Куќа и плац од 1499м2

Куќа и плац од 1499м2 во с.Сопотница, со директен пристап на главниот...


25.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

03 окт 23:11Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 окт 12:22John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
03 окт 12:22Seat Leon 1.6 Tdi Redizajn 2010g Germanski carinet-Golf,Opel

Seat Leon 1.6 Tdi 11/2010 godina redizajn..EURO 5..SO SERVISNA KNISKA...


6.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 окт 12:21Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

03 окт 10:45Seat Ibiza 1.4tdi modelska 2009g carineta Germanska - Polo

SEAT IBIZA 1.4TDI 59KW MODELSKA 2009G TOP SOSTOJBA UVEZENA OD GERMAN...


3.999 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 окт 22:28VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI COMFORTLINE BUSSNIS

Prodavam JETTA 1.9 TDI uvezena od HOLANDIJA so plateni davacki do reg...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 окт 18:28Bager neuson 9503 WD

Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka...


37.900 €
или предлог цена
02 окт 13:53Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


11.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

02 окт 13:52AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


6.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 окт 13:13Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks. VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Демир Хисар

Автомобили

02 окт 13:134x114 bandasi 14ki staklo

odgovaraat na poveke vozila 4x114.3 so novi kapacinja i novi ventili


7.200 МКД
или предлог цена
02 окт 11:17Dekorativni tuli i kamen

Dekorativni seceni tuli Se naogjam vo demir hisar 074 205 914 074 ...


111 МКД
или предлог цена
02 окт 09:48PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOV...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

02 окт 07:46Boca 40 l

Boca


100 МКД
или предлог цена
01 окт 14:41Бомбина за Пежо 206

Нова, некористена... Bombina za Peugeot 206 1.4. Benzin 071/275-...


3.600 МКД
или предлог цена
01 окт 13:01Bomber/volki

Bomber Ski timberline 78 2020/2021 27000 denari. Volki Racetiger sl ...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 12:42BANDASI 16 KI 5X112

Bandasite se staklo Odgovarat na audi golf pasat...


180 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

01 окт 00:35Audi A3 2.0 TDI 2007

Audi A3 sprotback 2007 godina 2.0 TDI 8v 140 ks Ful oprem: Dvozons...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 окт 00:35AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 окт 00:35Dabov kjumur

Dabov kjumur Tel. 078 252 257


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

01 окт 00:35Audi A3 2.0 140 hp 2007

Audi a3 2.0 140 hp 270500 km realni proverka kade sakate poseduva i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 окт 00:35Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:30Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

30 сеп 22:30Се продаваат лежалки

Се продаваат 2 лежалки за убав двор. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

30 сеп 22:30Се продава ладилник (витрина)

Се продава половен ладилник.


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

30 сеп 22:29Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

30 сеп 22:29Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:29Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:29Se prodavaat objekti poranesna Kravarska farma vo Belce

Se prodavaat 3 objekti so dvorno mesto od 1500m2 vo poranesna Kravars...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Магацини

30 сеп 16:46BANDAZI,BANDASI 5x100 17KI SO NOVI GUMI 225 45 17

Bandasi 5x100 so novi gumi 225 45 17 91Y proizvedeni 12 nedela 2021 g...


27.800 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:38STOPOVI ZA MATIZ

Prodavam stopovi za matiz zatemnati. Se prodavaat komplet dvata 2000 ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:38BANDAZI,BANDASI 5x100 16KI 7,5 J ZA VW GOLF 4,AUDI A3,SEAT

Odlicni bandasi 5x100 7,5 j 16ki et 35 so letni gumi 205 55 16 so 7mm...


15.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:38CZ 999 scorpion

se prodava isklucivo na lice so dozvola ispukano samo 2 kursumi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Лов / Пукање / Останато

30 сеп 10:525x120 bmw odlicni bandasi

Odlicna sostojba 5x120 originalni germanski staklo isfarbani


8.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:58Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам