Тетово
                   
1220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 530

Kolata e servisirana vo dobra sojstoja Motor X5 Bez Zamena 071 363...


6.900 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Вчера 10:44Промовирано

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

SEAT LEON FR 184 PS

SEAT LEON 2.0TDI FR 184ps - 2017 FR 184PS AMBIENT LIGHTING SIBER...


15.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 14:40Промовирано

Opel Astra Gtc 1.9 Automatik

odlicna sostojba nov gumi


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС

Bmw 120 D Coupe M Packet

Vo odlicna sostojba Full oprema So servisna kniska


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:31Renault Clio 1.2 benzin

odlicna sostojba reg nov gumi zimski klima


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:31Audi A4 quattro 2.5 v6 180ks

Povece info na 078250748


По Договор
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Автомобили

Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

Shitet/Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ps, na lance, god. 2006, pominati...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Вчера 13:03MERCEDES-BENZ VITO 115 CDI 2.2

Mercedes Benz Vito 115 CDI 2.2 2005 година Климатроник, алуминиумск...


7.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

Вчера 13:00VW Golf 5 Automatik 2.0 DSG

VW Golf 5 2.0 TDI Automatik DSG Viiti 2007 Reg 12.2022 Senzora Ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt info 00 389...


8 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
94 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Golf 7 full oprema 2017

Golf 7 2017 1.6 tdi so full oprema, stranska reg [ DE ] Kontakt tel ...


12.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:54  НОВ ОГЛАС

Pasat B6 2.0 Tdi 8,V od Najdobrite Motori kollata e Bez Mana

Pasat B6 2.0 Tdi 8,V 2007 God Od Najdobrite Motori, Rrgistriran So ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:31Mercedes A160 AVANTGARDE

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema. -Zimski gumi -Abs -Esp -...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:27VW GOLF VI 77kw 105KS TDI 2010 BLUEMOTION

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw 105KS 2010 BLUEMOTION SPOR LINE SERVI...


88 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:16VW POLO 1.4 TDI 51KW 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

VW POLO 1.4 TDI 2007 g REG SERVIS EXSTRAAA!


4.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:16VW POLO 1.4 TDI 51KW 2007/6 G UVEZENO OD GERMANIJA

VW POLO 1.4 TDI 51KW 75ks 2007/6 Klimatronik Te paguara deri ne re...


3.850 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.999 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:16Jeep Compas 2.0 CRDI 140 KS 4X4 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


8.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:58VW Golf 6 Plus 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 159.000 km i e so kompletn...


7.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:58VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS FULL 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 210.000 km i e so kompletn...


8.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:57Chevrolet Captiva 2.0 TDI 126 KS Full

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


7.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:57Jaguar 2.0 x type

Odlicem teg do 7 mesec moze zamena


4.599 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:56vw touran

vw Golf 4! se prodava vw Golf 4 tdi/gti (site tri crveni) 150 ks!!...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:43Volkswagen Golf 2.0 TDI 140 KS 6 Brzini Full

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


4.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:14  НОВ ОГЛАС

POLO 1.2 TDI

POLO 1.2 TDI


5.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.950 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:13Bmw e60 535d ///M

Bmw e60 535d ///M 300 hp 2005 Registracija do 23/01/2024 (cela godin...


1.234 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

Вчера 11:06Golf 7 2.0 TDI ALTOMATIK

Golf 7 2.0 TDI 🔥🔥💣💣 Kolata e kako nova Godina 2018/2017 97000k...


19.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:53Audi A6 Tdi 30 QUATTRO Got 2005

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Bortkopj...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:50Bmw 530

Kolata e servisirana vo dobra sojstoja Motor X5 Bez Zamena 071 363...


6.900 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Вчера 10:44AUDI S4 QUATTRO 333 KS

Kolata e vo top sostojba. Americka verzija. S tronik menjac. Greaci n...


1 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Вчера 10:43BMW 118d 2007

Kolata e vo super sostojba. Doneseno od svajcaria. Plateni davacki. 1...


5.400 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

Вчера 10:43Bmw x5 3.0d god 2010/11

Bmw x5 3.0d god 2010/11 so 7 sedista vo mnogu dobra sostojba se proda...


10.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 09:51HITNOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9JTD Registriranooo...

HITNOOOOOOOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9 JTD Gof.2001 Reg do 08.2023 ...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Тетово

Автомобили

Вчера 09:35Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 08:29FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

ASTRA G 1.6 8 VENTILI IMA PLIN REG. AVTOMATIK TOP SOSTOJBA SERVISIRA...


1.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 00:54POLO 1.4 TDI 51 KW

POLO 1.4 TDI 51 KW God 2007 Klima Km 221000 4 gumi novi Servis...


3.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јан 23:44BMW 525d M paket

BMW 525 d Mpaket fabricno uvoz Svajcarija prva reg.vo mk 9 mesec 20...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јан 22:54Bmw x3 3.0 moze zamena

Bmw x3 3.0 automatik Moze zamena so ponova kola Servisirana komplet...


10.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

29 јан 22:48mercedes benz c 250

C 250 god 2009 2.2 CDI 150kw 204ks full oprema (Avantgarde) . Kupen o...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јан 22:01Najubaviot Bmw 630i 2006 godina

Najubaviot 630 na pazarot,so realni 131000km so servisna istorija,se ...


15.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 €
Тетово

Автомобили

29 јан 21:57Mini cooper 1.6 benzin

Mini cooper 1.6 benzin registrirana do 03 12 2023 zelen karton klimat...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јан 21:36Toyota Rav4

Toyota rav 4 G.2004 Avtomatik 4x4 Allrad Servisiran komplet Moz...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јан 20:55Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw so lance...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 јан 19:51Страна 2 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам