Тетово
                   
1242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 2.0 TDI

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:10Промовирано

Opel Astra 1,7

- Opel -Astra -2007 -1.7 -Dizel crna metalik - 301,200


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

28 јан 17:08Промовирано

Mitsubishi pajero 2.5td

fiksna cena mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI Registriran Servisiran Garazira

075-351-351 075-351-351 ✅ Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI Registrir...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 фев 09:46Staklo Mercedes A170 CDI 2001 Godina Registiran Cela Godina

077-97-00-55 Infooo Infoo 077-97-00-55 infoooo samoo Odlicen Merc...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 фев 09:46Porsche Panamer 3.0d sport ultra oprema

Panamera 3.0d Dkg Distronic Blindspot assist 4zone klimatronic Greenj...


42 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 фев 00:10Bmw 320d LCI 184ps ///M

Bmw 320d LCI ///M 2011 184ps 200.000km Keyless Start/stop Xenon/bixen...


11.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 фев 00:10Seat Leon 1.6tdi

2013 1.6tdi 105ps Navi,aux,usb 202.000km 2kljuca Tempomat


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

04 фев 00:04Golf 2.0 tdi

Golf 2.0 tdi 2009 168500km so garancia moze proverka po vasa zelba ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:58Range Rover Evoque

Land Rover 🇨🇭 Range Rover Evoque Sport 2.2 SD4 🇨🇭 Dynamic Lux ...


27.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:53Golf 1.6 tdi

Golf 1.6 tdi bluemotion UNIKAT nov uvoz plateni site davacki do r...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:53Alfa Romeo 146

Alfa Romeo 146 2.0 twin spark Udreno Motor menjac neosteteni Plin diz...


350 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

03 фев 21:45BMW e39 530d

BMW e39 530d 2001 god facelift Registrirano so zelen karton Servisir...


2.500 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Автомобили

03 фев 21:40VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:38FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:38NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 21:37Peugeot 107

PEUGEOT 107 🇨🇭 SO ORGINALNI 151000 KM KLIMA ABS SERVO AIRBA...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 20:15BMW E60

Se prodava BMW E60 525D 177hp EXTRA SOCUVANO Kolata e redovno seriv...


6.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 19:38Opel Astra J 1.7cdti

Opel Astra 2010 140.000km garantirani 2 kljuca servisna kniska Smenet...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 19:20TOYOTA AYGO 1.0I BENZIN 2008 GOD SO FULL OPRMA DONESENO OD C

NOV UVOZ OD CH CENA 3500 euro KLIM


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 18:18VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 260.000 km i e so kompletn...


5.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:25Mazda CX-7 2.3 T 4WD

Се продава Mazda CX - 7 2.3 T 4WD 256кс 2007 год со поминато 170,000к...


7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:07VW GOLF 7 1.6 TDi

Се продава VW GOLF 7 1.6 TDi 105кс 5 брзини HighLine 2014 год со пом...


12.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:07Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, с...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:07Audi A4 1.8 T Automatic

Се продава Audi A4 1.8 T 163кс 2006год автоматик , со поминато 214.0...


5.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:07Land Rover Discovery 4

Се продава Land Rover Discovery 4 2012 год 3.0 TDV6 210ks 4x4 со авт...


21.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:06VW Touran 1.9 TDi

Се продава VW Touran 1.9 TDi 101ks 6 брзин 2004год со 7 седишта. од...


4.490 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:06Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

Се продава Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic автоматски менувач, не...


34.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
35.900 €
Тетово

Автомобили

03 фев 17:06Mercedes Benz E 220 d Coupe AMG Line

Се продава Mercedes Benz E 220 d Coupe 194кс 4Matic , автоматик 9G ...


59.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 17:06Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw so lance...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 16:52BMW 520d

BMW 520d Full oprema Pred 500 km servisirano -Digitalna servisn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:39Opel Corsa

Opel Corsa 1.3Cdti (95kw-75ks ) Enjoy + nivo na oprema Registriran...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:39Range Rover Sport

RAnce Rover Sport 3.0dizel 250ks HSE nivo na oprema


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:38Opel Corsa

Opel Corsa 1.4i (66kw-90ks) -Automatik -Registrirano do 11.07.202...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:38Mercedes-Benz E220

Mercedes-Benz E220 - AMG LINE -4 Matic -Kolata e kupena vo Make...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:38Bmw

Bmw 520d f.10 god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu opremi i mnog...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:27Porsche cayenne 4.8s

Porsche cayenne 4.8s benzin god 2012 vo extra sostojba se vidi na sl...


17.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:27Porsche panamera 4.8S

Porsche panamera 4.8S god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu oprem...


28.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:27Bmw x5 3.0d god 2010/11

Bmw x5 3.0d god 2010/11 so 7 sedista vo mnogu dobra sostojba se proda...


10.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

03 фев 15:25VW Golf 6 1.6TDI 2012 registriran sočuvana so Android 10 inč

VW Golf VI 1.6 TDI 105 ps 2012- 2011 sobraķajna 178445 km realna....


8.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.499 €
Тетово

Автомобили

03 фев 14:58Seat Ibiza 1.4tdi 80ps 2010

☑️ Sead Ibiza 1.4tdi 80ps ☑️ God:2010 ☑️ Km:147.xxx ☑️ Klima ☑️ Par...


5.250 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

03 фев 14:49OPELL COMBO 1.3 Cdti 2006

Se prodava Opell combo 1.3 cdti God2006 Reg do 4 mesec 2023 ...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Тетово

Автомобили

03 фев 14:43Mercedes-Benz CDI 9G-TRONIC

Mercedes Benz C220 CDI 9G-Tronic 2015 Bluetec Avantgarde 166000 km Se...


22.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.999 €
Теарце / Тетово

Автомобили

03 фев 13:27Страна 5 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам