10018 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 iCDTi 103kw 2006 Full Oprema

Honda Civic 2.2 103kw 140ks 2006 proizvedena prva registracija 2007 s...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
23 сеп 11:15Промовирано

Se prodava VW Polo

Dobro socuvano polo brojot dolu e pogresen barajte me na070315236 ...


5.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Автомобили

01 окт 20:18Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
30 сеп 20:50Промовирано

Xiaomi 11T - FULL PACK - 17 mes garancija

Full Pack so validna garancija i bez znaci na koristenje. MOZE ZAM...


305 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
309 €
Денес 14:03Original felni 16, Seat Leon, 5x112

Bandasite se original, ne se kineski. Izvadeni od Seat Leon 5F, nemaa...


280 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
350 €
Денес 13:56Mineri, L3, L3+

Se prodavata mineri L3 + Stabilni, koristeni nekolku meseci Cena po...


1 €
или предлог цена
Денес 13:52NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Денес 13:49NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:49HONDA CR-V 2.2.CTDI 4x4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:49CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:49TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.000 €
или предлог цена
Денес 13:49FORD TRANZIT 2.4 TDCI 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

FORD TRANZIT 2.4 TDCI 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


8.800 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 13:49dell latidude e5430,bez baterija top sostojba MOZE zamena

dell latidude e5430,bez baterija top sostojba i3 procesor, 500gb dis...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 13:41Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


16.500 €
или предлог цена
Денес 13:36Slep sluzba Jovica Veles 24/7

Rabotime 24/7 niz cela Makedonija najevtino .. Slep sluzba Jovica v...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 13:35ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:25LAND ROVER FREELANDER 4X4(AVTOMATIK-MOZE ZAMENA)-2010

LANDROVER FREELANDER PANORAMA 2.2 TD4 AUTOMATIK 4×4 2011/10 GOD SOCU...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:13VOGE 300RR ( KUPEN PRED 3 MESECI 2000 KM)

PRODAVAM VOGE 300RR KUPEN PRED SAMO 3 MESECI PO CENA OD 4500 EVRA M...


3.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.650 €
Денес 13:13Mercedes Sprinter 316 cdi

Kombeto e 2010 god. So termoking so mnogu dobra izolacija .na vozilot...


8.200 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

Денес 13:03Ladilnik,termoking hladnjaca,sandak,sanduk,kofer

Se prodava termoking 12v vo ispravan sostojba raboti na trofazna stru...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

Денес 13:03КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:00MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 308

Peugeot 308 1.6 hdi 109 ks 2009g so 6 brzini registriran servisiran v...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina reg...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.399 €
Денес 12:57Германски Поентер спрен за Парење

Германски Поентер - Птичар, мажјак стар 1 година и 5 месеци. Спремен...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 12:52Izrabotka na LED Reklami(3D Led i Neon Sign Board)

🪧Izrabotuvame reklami,znaci,3D LED bukvi, Neon Sign Board i slicno z...


1 €
или предлог цена
Денес 12:50prodavam velosiped

prodavam nov velosiped 26ki gumi 21 brzini simano oprema


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Денес 12:42Audi a6 2.7TDI quattro s-line 2010

✅Audi a6 2.7TDI quattro odlicna sostojba ✅Godina 2010 ✅Registriran ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:363D Modeli,Zapcanici,Reduciri,Drzaci,Kopcinja

Дизајнирање и производство на : СЕКАКОВ ТИП НА ПЛАСТИЧНИ ЗУПЧАНИЦИ С...


1 €
или предлог цена
Денес 12:35Ford Transit patnicko 8 +1 2010 klima webasto

Se prodava Ford Transit 2.2 6 brzini 8+1 patnicko 2010 godina oprema...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 12:35PEUGEOT 206 1.1 BENZIN KLIMA SERVO TOP SOSTOJBA ne e uvoz

.


2.550 €
или предлог цена
Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме б...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:16Cane Corso kutrinja vrvno leglo

Prekrasni mali Cane Corso kutrinja odlicen primerok od vrvno poteklo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Денес 12:14Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 12:06СЕ ПРОДАВА ПАЛАЧИНКАРА / Плотна

Dve palacinkari na struja, novi, kupeni od Gemaks - Skopje. Palacinka...


1 €
или предлог цена
Денес 12:05Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 12:05Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје


1 €
или предлог цена
Денес 12:05Дуќан / Деловен простор 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68 квадрата централно градско подр...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 12:05Страна 1 од 251

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам