12049 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


9.600 €
или предлог цена
03 окт 09:14Промовирано

SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

KYMCO AGILITY RS 2T 2018

Се продава KYMCO AGILITY RS 50 2T 2018 година од прв сопственик, со и...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
Денес 00:01Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:00BMW E39 BENZIN-PLIN EXTRAAAA

Odlicno socuvano so atest plin,odlicni gumi,servisirano,klima ladi,ek...


2.700 €
или предлог цена
Денес 00:00SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 23:43Termo pecka CER 3,5 kw

Se prodava Termo pecka CER 3,5 kw malce koristena i vo odlicna sostoj...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:10Mercedes 190e 2.3 w201

Mercedesot e vo fabricka sostojba. Za poveke info na tel


3.500 €
или предлог цена
Вчера 22:51Yamaha virago 1000

Se prodava Yamaha xv 1000 gold edition, donesen od swiss 2017 god. Mo...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 22:51VRZIME DEMONTAZA NA MEBEL

ВРШИМЕ СЕКАКВА ДЕМОНТАЖА НА МЕБЕЛ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ИСТИОТ:КУЈНИ,ПЛАК...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:51Euro kuka za mercedes

Se prodava originalna euro kuka izvadena od mercedes so priklucok za...


Вчера 22:32IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:27Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:26Wireless Controller for XBSX/S Black + USB-C Cable Black

Се продава нов контролер, уклучен само да се проба https://anhoch....


Вчера 22:23Bekaton montaza

Montaza na bekaton, so nash i vash matrijal, coklina, i drugi gradezn...


4 €
или предлог цена
Вчера 22:21Kran,digalka,grajfer

Kran fasi HEILA 4000 1S 1991g. So grajver za zelezo .Ispraven. .SE...


Вчера 22:21MAGIRUS KIPER

Magirus merkur oltajmer 1963g super sostojba,170ks,servo,vozdushna ra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 22:21se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:16Prodavam VW golf 5

Se prodava golf 5 poseduva: centralna brava, ispravna klima, 17 ki zi...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:15Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:04Casovnici

Se prodavaat povejke modeli na casovnici. Mozit i zamena


1 €
или предлог цена
Вчера 21:52Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:29Лабрадор ДОН

Лабрадор мажјак бара женка за парење . Контакт 078-342-797 Вито


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:29Mercedes CDI pumpa BOSCH

Orginalni pumpi CDI Bosch Mercedes 200/220/270/320 CDI


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:24Se prodavaat radijatori

Se prodavaat tri panelni radijatori marka splendid vo odlicna forma s...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:23255/55/18 Aluminski Bandazi so gumi 4x4

Aluminski Bandazi so gumi 255/55/18 DEZENT germanski 5x139,7 ….8j izv...


Вчера 21:23ИМПЕРИЈА – Стан 78м²

Шифра Ц 60/26 Се продава стан со површина 78м² со распоред – дневна,...


89.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:21ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи

Се продаваат две куќи една понова градба и една стара куќа. Поновата...


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:20ИМПЕРИЈА – Стан 83м²

Шифра Ц 45/2 Се продава стан со површина 83м²,со распоред - дневн...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:20FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, fo...


235 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:20Cevki za navodnuvanje

C Cevkite se ispravni Tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17Prodavan 4 novi gumi 185/60/14 so bandazi i ratkapni

Gumite VREDESTEIN se novi i se nameneti za Mazda (drug model ne znam...


15.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17Prodavam tanjiraci i plugovi

Tanjiracite se renovirani a plugovite se vo dobra sostojba.Tel:075-55...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:09Antikvitet SINGER Mashina za shienje

Se prodava mashina za shienje SINGER, antikvitet postar od 80 godini,...


350 €
или предлог цена
Вчера 21:02Сместување во Центар Охрид - Villa Centar

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 450 ден. (зависно од видот н...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:54Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53Letni gumi pireli 205 45 16

Gumite se kako Novi 2020 god


180 €
или предлог цена
Вчера 20:52SET IBIZA 1.4 TDI AUTO NOCE

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:52FIAP PUNTO EVO 1.3 MULTIYET AUTO NOCE

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:52SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:52Ford Fiesta 1.4 benzin plin

Prekrasno familijarno vozilo Moze da se vidi I na slikata Oprema: ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:52Страна 1 од 302

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам