Цела Македонија
                   
334535 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГПС уред за следење возила GPS

ГПС уред за следење возила (автомобили, моторцикли, камиони), со вклу...


3.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нови Технологии

30 сеп 11:01Промовирано

Mazda 2 1.5 benzin Sport model 76kw Swiss Staklo Nova

Mazda 2 1.5 Benzin 76kw/103ks najdobriot i najpogoden,mnogu ekonomice...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:57Промовирано

XIAOMI 11 LITE -128 -N O V !!!!

SE PRODAVA PEFEKTNO ZACUVAN XIAOMI 11 LITE ! - 6+2 GB RAM 128 - ...


11.000 МКД
или предлог цена
01 окт 23:00Промовирано

prodavam jajca za inkubacija od AUSTROLLOP 070369834

jajca za inkubacija od AUSTROLLOP 070369834


1 МКД
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Животни / Птици

Денес 16:16Hyundai ix20. 1.4 dizel 2012 god.

Prodavam Hyundai 2012 god 1.4 dizel vo odlicna sostojba,registrirana ...


6.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 16:16Motorola G30

Prodavam skoro nov Motorola G30 star 6-7 meseci kako nov so garancija...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 16:16OPEL CORSA 1.3 CDTI,2005 GODINA,FULL OPREMA,EXTRA

OPEL CORSA C 1.3 CDTI,51KW,2005 GODINA -FULL OPREMA -KLIMA -SERVO ...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:15PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO MALKU KORISTEN . SPORETOT E VO ODLIC...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:15PRODAVAM WV VOLAN

PRODAVAM WV VOLAN. NA OVOJ BROJ VRTETE 077 750 360 077 750 360 07...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:15PRODAVA SE YAMAHA TZR 50

YAMAHA TZR 50 2013GOD 28K KM POVISE INFO TEL 078286360 078286360...


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 16:15PRODAVAM TOMOS PENTA 4 MNOGU MALKU KORISTEN

PRODAVAM TOMOS PENTA 4 I 4.5 ELEKTRONIK MNOGU MALKU KORISTENI. MOTO...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:14REPARIRANJE NA SAPI ZA SOPIRACKI ZA SITE VIDOVI VOZILA

REPARIRANJE NA SAPI ZA SOPIRACKI OBICNI I ELEKTRICNI ZA SITE VIDOVI A...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:14VADENJE NA SKINATI GREACI NA SITE VIDOVI DIZEL AVTOMOBILI

BRZO STRUCNO PRECIZNO PROFESIONALNO VADENJE NA: -SKINATI GREACI -SK...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:14Dahua - Imou WiFI kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни) со...


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 16:13Se prodava THOMSON THG 541

Se prodava multi medija pleer.Malku koristen.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Денес 16:13Univerzalen dodatok na kolicka

Se prodava Lascal univerzalen dodatok na kolicka kupen od Mothercare....


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 16:13Se prodava Range Rover Sport 3.6D 272ks

Dzipot e vo mnogu dobra sostojba zacuvan maksimalno donesen od Ch pre...


13.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 16:13Se prodava Iphone 14 pro NEOTPAKUVAN

Telefono e Nov nee aktiviren 078337860 Mozna zamena


1.500 €
или предлог цена
Денес 16:13Se prodava Samsung S22 8ram 128gb

Telefonite se novi ne aktivireni Mozna zamena 078337860


620 €
или предлог цена
Денес 16:13Se prodava Iphone 13 pro 128gb

Telefono E kak nov bes tragi na koristene Mozna zamena


930 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
950 €
Денес 16:12Se prodava Huawei P50 pro 256gb Nov

Telefono e nov ne aktiviren


715 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
729 €
Денес 16:12POLO 1.4 tdi

Prodavam Polo dizel mnogu socuvano servisirano cela godina registrira...


8.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 16:12Kawasaki Z800 !

Kawasaki Z800 2013godina Kupen vo Makedonija(ne uvezuvan) Registrira...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.250 €
Денес 16:12Se prodava Samsung Z Flip 4 256gb

Telefono e nov ne otpakuvan 128gb


820 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
830 €
Денес 16:12Се издава дуќан во Карпош 1

Издавам дуќан ,12 m2 во населба Карпош 1 кај Електромашински Факултет...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 16:12Se prodava Samsung S22 Ultra Nov

Telefonite se novi ne aktivireni so folija po nih 128gb otkluceni na ...


830 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
850 €
Денес 16:12Se prodava Samsung Fold 4 12ram 256gb

Telefono e nov ne aktiviren Mozna zamena 078337860


1.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.450 €
Денес 16:12Gilera Runner ST200

Motorot e vo top sostojba,donesen od ch. moze zamena samo za kross In...


1.300 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 16:12Se prodava

Se prodava punto 2001g 1,2 16 v benz cist reg stegnato za vozejne...


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:10Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:10ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР MARANTZ SR-60

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10STIHL MASINA ZA SECENJE BETON DONESENA OD SVAJCARIJA

STIHL MASINA ZA SECENJE BETON ASFALT ZELEZO MODEL STIHL TS 410 PROI...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 16:10STIHL MOTORNA ZA SECENJE BETON ASFALT DONESENA OD SVAJCARIJA

STIHL ZA SECENJE BETON I ASFALT MODEL STIHL 800 PROIZVEDENA 10 MESE...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 16:10ЈАПОНСКИ РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10MAKITA POTEZEN GER 305 MM DONESEN OD SVAJCARIJA

MAKITA POTEZEN GER 305 MM MODEL LS 1216 L SO LASER DISK 305 MM ...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 16:09Se iznajmuva stan na prizemje

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Кочани

Станови

Денес 16:09Се изнајмува стан на приземје

Se iznajmuva celosno renoviran stan na prizemje, novi vrati, plocki, ...


200 €
или предлог цена
Денес 16:09Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:09Zastava 750

Prodavam Fico 750 celo ili za delovi Vo ispravna sostojba


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Денес 16:09FORD KUGA 4X4 TITANIUM - PANORAMA - KLIMATRONIK

FORD KUGA 4 x 4 - 2.0 TDCI "TITANIUM " 136ks --- REGISTRIRANO DO 1...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:09Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 16:09FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Денес 16:09SONY MEDIA RECEIVER MBT-W1

SONY MEDIA RECEIVER, ТЕЛЕВИЗОР ИМАВ НО СЕ РАСИПА ПА ГО ПРОДАВАМ, СО ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 16:08Страна 1 од 8364

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам