Цела Македонија
                           
353761 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 108 2015

2015 55,000 km 51 kW (68 Hp)

Se prodava uvoz CH PEUGEOT 108 2015 1.0 51kw 57.600 km (realni km so ...


5.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Prodavam poloven parket / Половен паркет

Продавам половен паркет 20cm должина и 4.3cm ширина, со површина од 5...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:13Промовирано

Se prodava luksuzen trosoben stan na Leninova

City Partner Агенција продава трособен стан од 74м2 и подрум 9м2 во Ц...


145.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

12 апр 07:01Промовирано

VW CADDY Maxi LIFE 1.6 d DSG BMT CH 7 sedista

2012 140,000 km 78 kW (105 Hp)

VW CADDY Maxi LIFE 1.6 d DSG BMT CH 7 sedista Donesen od shfajcarija...


14.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:35BMW X1 X-Drive Automatik CH

2010 200,000 km 130 kW (174 Hp)

BMW X1 X-Drive 2.0 Automatik 🇨🇭 Donesen od shfajcarija, plateni d...


12.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:35Stan 55m2 so 2 spalni kaj Univerzalna sala

City Partner Агенција продава наместен стан позади Универзална (спрот...


110.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:35Se prodava lozje (za plac) pred Mokliste

Се продава лозје со површина од 1800м2 на самиот пат за Моклиште на 3...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 14:35DELOVEN PROSTOR VO TC BEVERLI KAPISTEC

Сити Партнер Агенција издава реновиран деловен простор во Т. Ц Беверл...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:34Mercedes Benz GLA 200d 4matic (CH)

2015 160,000 km 100 kW (134 Hp)

Mercedes GLA 200d, uvezen od Shvajcarija, ima 161000 km, odrzuvan sam...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 14:34Ford S Max 2.0 TDCi Swiss Auto

2010 250,000 km 103 kW (138 Hp)

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 FORD S MAX 2.0 TDCI 2009 12 mesec , prva reg.2010. Kolat...


7.800 €
или предлог цена
Денес 14:34T95 6K Android Smart TV Box 4/32GB so TV i Filmovi - NOV

Android Smart TV Box Model T95 6K Specifikacija: Procesor CPU:...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:34SE PRODAVA NAMESTEN STAN POZADI UNIVERZALNA

Сити Партнер Агенција продава наместен стан во Центар позади Универза...


152.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:34Smart Watch Casovnik so telefon i GPS Lokator za deca

🔥 Паметен часовник телефон за деца со ГПС ЛБС локатор 🔥Цена 1199 д...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 14:34Polnac SAMSUNG 65W Power Adapter Trio - Ultra Fast Charger

Со три USB порти, овој адаптер ви овозможува да ги полните до три уре...


700 МКД
или предлог цена
Денес 14:34CITROEN C4 1.6 Blue-HDI EURO 6

2016 110,000 km 73 kW (98 Hp)

SE PRODAVA !!! CITROEN C4 1.6Blue-HDI ( 73KW ) EURO 6 12/2016god , 1...


8.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:34TOYOTA YARIS 1.4D4D EXTRA !!!

2007 200,000 km 66 kW (89 Hp)

SE PRODAVA !!! TOYOTA YARIS 2007god 1.4Dizel 66KW VO ODLICNA SOSTOJ...


3.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:33DAF XF 105.460

Kamionot se naogja vo italija.moze i so rabotno mesto otkaci zakaci v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 14:33RENAULT CLIO 1.5DCI EXTRA !!!

2016 190,000 km 55 kW (74 Hp)

SE PRODAVA !!! RENAULT CLIO 1.5dci 55KW ( 75KS ) EURO 6 2016GOD, 1910...


6.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:33HIT! Prenosna wireless bezicna pravosmukalka - правосмукалка

🔥 Бежична правосмукалка 🔥 Цена 1499 ден + 🛒 150 ден за достава низ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:33Iphone adapter polnac fast charger 20W - originalen

Prodavam nov neupotrebuvan originalen polnac za Iphone Pasuva za sit...


500 МКД
или предлог цена
Денес 14:33VW Golf 5 1.9TDI 105hp 2008 godina - registriran cela godina

2008 200,000 km 77 kW (103 Hp)

Kolata e vo odlicna sostojba, kupena mi e pred tri godini od Shvajcar...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:33K8 Wireless Bezicen Mikrofon Buba - Za Android i Iphone

Bezicen mikrofon so 2 dodatoci Type C za Android i Lighting za Iphon...


550 МКД
или предлог цена
Денес 14:33STAN OD 86M2 NA PREKRASNA LOKACIJA VO CHAIR

Сити Партнер Агенција продава стан на одлична мирна локација во Чаир,...


82.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
84.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Денес 14:33Alfa Romeo Giulietta 1.6

2010 160,000 km 77 kW (103 Hp)

Ful oprema 1.6 dizel 4.5 gratska 2010 God 160000 km.smenet rebrast ul...


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:33SE IZDAVA LUXUZEN STAN OD 103 M2 VO MICHURIN

Сити Партнер Агенција издава луксузен стан од 103м2 лоциран во Аеродр...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:33NOV LUXUZEN STAN VO BLIZINA NA ZELEZNICHKA STANICA

Сити Партнер Агенција издава луксузен стан од 103м2 лоциран во Аеродр...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:33Lux trosoben stan vo Centar (Complex Diamond)

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Strog Centar 75m2 ( (Com...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:33Nov trosoben novo opremen stan vo Kozle

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Kozle 85m2 (sproti Germa...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:33Se izdava/iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom Skopje . Centralna lokac...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:33Honda Jazz 1.4 I-DSI 2006 Sport paket

2006 190,000 km 61 kW (82 Hp)

Ги има сите џиџи миџи што следуваат од фабрика и одлични бандажи со н...


3.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:32NAKED - PREMIUM Tecnosti za Vape - 100ml - 3mg -

Премиум течности за Вејпови и електронски цигари од производителот NA...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Цигари и Прибор за пушење

Денес 14:32VW PASSAT B6 1.8 TSI 56.000km ***REALNI***

2009 50,000 km 120 kW (161 Hp)

Se prodava vw passat b6 1.8 tsi 2009 god so pominati 56.000km realni ...


8.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 14:32SKUTER FORMULA 2023

Se prodava skuter formula nov 2023 nema 10km pominato Garancija edn...


1.390 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 14:32CITROEN C5 1.6 HDI 2012 god

2012 95,000 km 77 kW (103 Hp)

Se prodava Citroen C5 1.6 HDI 2012 god odlicno socuvan za taa godina ...


8.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 14:32Golf VII

2017 190,000 km 81 kW (109 Hp)

Се продава Golf 7 1.6 TDI 109hp 2017 година 190.000км Автомобил...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:32BMW 320d 2009 REDIZAJN

2009 200,000 km 130 kW (174 Hp)

Prodavam ODLICNO socuvano BMW e90 320d redizajn so bogata oprema. Kol...


8.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
8.400 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:32Mercedes E250 7G-tronic 2015g

2015 200,000 km 150 kW (201 Hp)

Se prodava Mercedes e250 204hp 2015g Euro6 so 7g tronic menjac +shift...


14.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 14:32Betonski stolbovi kolci

Polovni betonski stolbovi vo dobra sostojba so armatura, 2.50m visina...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 14:31VAGA DO 500KG I VAGA DO 200KG

SE PRODAVAAT 3 VAGI LIBELA DO 500KG I 1 VAGA DO 200 KG


По Договор
или предлог цена
Денес 14:31Bodlikava zica ograda

Bodlikava zica za ograda na golemo i malo


По Договор
или предлог цена
Денес 14:31MAN TGA 26-440 EURO 4 . 2007 G

SE PRODAVA MAN TGA 26-440 EURO 4 OD 2007 G, VOZILOTO E REGISTRIRANO...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

Денес 14:31Se Prodava LT46 patnicko

Se prodava LT46 patnicko 18+1 vo odlicna sosotjba , 2000god. EURO 3 r...


7.799 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 14:31Audi A6 Avant

2002 200,000 km 114 kW (153 Hp)

Се продава Audi A6 250000 km registrirana do 07.03.2025god , ima 2 kl...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:31Страна 1 од 8845

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам