A - UST.mk


Detektor na Cad so Alarm za sprecuvanje pozar

🔥 Детектор на чад со Аларм за спречување на пожар. Детекторот служи ...

Mercedes LED Amblem

🚘 Mercedes LED амблем за решетка. Зголемете ја видливоста на вашиот ...

3.150 МКД
или предлог цена

Dijamantski disk za obrabotka

⚙️ Дијамантски диск за обработка и полирање на камен, мермер, керамик...

650 МКД
или предлог цена

Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...

850 МКД
или предлог цена

Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

HTC - 1 Дигитален Термометар за мерење на температура и влажност на в...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Komplet 200 pruzini

🆕 Ново Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. П...

599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Alatka za Sabloni

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосу...

699 МКД
или предлог цена

Krimp klesti za kabelski kontakti

Професионална кримп клешта zа кабелски контакти е совршена за стегање...

999 МКД
или предлог цена

Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...

1.499 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Spojki za plastika za Mercedes Benz

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, прагови, врати за Мерцеде...

999 МКД
или предлог цена

Digitalen Tester na Baterii

Едноставен, но ефикасен мал дигитален тестер на батерии , компактна г...

350 МКД
или предлог цена

Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz

⚖️ Преносен дигитален компактен кантар за вагање на багаж. Идеален до...

499 МКД
или предлог цена

Profesionalni spojki - iglicki

Професионални спојки - иглички. Идеално за сите ваши потреби за заклу...

750 МКД
или предлог цена

Elektromagneten Detektor za elektromagnetno zracenje

LCD дигитален детектор за електромагнетно зрачење. Одличен дизајн за ...

1.199 МКД
или предлог цена

Mini Retrovizor 360 °

🚙 Мини ретровизор - помошно огледало изработено од висококвалитетен ...

399 МКД
или предлог цена

Ukrasni LED Svekji

Декоративни украсни ЛЕД Свеќи за свадби, роденденски забави, божиќни ...

100 МКД
или предлог цена

Set 125 Gumici

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изр...

450 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

Bezicen Alarmen Sistem

🆕 Ново - Алармен систем со сензор за движење 🖲 Алармен систем со...

Disk za obrabotka na drvo

⚙️ Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки матери...

799 МКД
или предлог цена

Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...

799 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

🛵 🚘 Осигурачи - Нитни за пластика. калници за сите видови на автомо...

499 МКД
или предлог цена

Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...

350 МКД
или предлог цена

Kristalna Stolna lamba na dopir

💡 Кристална ламба на допир изработена од акрилен + железен материјал...

1.599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Konektori za Zici

🔌 Висококвалитетни водоотпорни конектори кои лесно се завртуваат со ...

550 МКД
или предлог цена

Pojas za polovina

🆕 НОВО- Појас за половина Производот е изработен од високо квалите...

550 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Elektricna prilagodliva stolna lamba

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и фун...

950 МКД
или предлог цена

Impulsen zapecatuvac na plasticni kesi

Импулсен запечатувач на топлина за пластични кеси. Импулсно запечатув...

1.799 МКД
или предлог цена

Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...

1.399 МКД
или предлог цена

Set Gumici

Парчињата се изработени од флексибилна гума која обезбедува безбедни ...

900 МКД
или предлог цена

Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi

Фен за коса со фиксна база ☑ Моќност: 1300w. ☑ Автоматско исклуч...

1.299 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

Fluoroscentni Traki

Декоративни Флуоросцентни Траки за предупредување за безбедност во со...

250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, држачи за мотор, решетка,...

650 МКД
или предлог цена

Cerada za skuteri

🛵 Универзална Церада за вашиот Скутер 🛵 ✔️ Брза и лесна монтажа ...

650 - Pin Konektori

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Елект...

599 МКД
или предлог цена

Avtomatska Klesta za blankiranje

🔌 Автоматска клешта за бланкирање, сечење, кримповање на жици. Алатк...

850 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

🚗 🛵Осигурачи - Нитни за пластика. калници за сите видови на автомоб...

1.200 МКД
или предлог цена

30L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...

999 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...

599 МКД
или предлог цена

Set Alatki za plastika

Комплет 19 Алатки за отстранување на внатрешни делови во вашиот автом...

1.499 МКД
или предлог цена

Detektor na napon

Инструментот се користи за детектирање - присуство на напон во вашиот...

299 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 6

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам