Logo

Delovi za Reno 4, jabucici /Делови за Рено 4, јабучици

Број на оглас: 1836472 | Објавен на: 15.09.2019, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови некористени (останати како резервни делови) јабучици или спони за Рено 4 како на сликите. Имам по едно парче од двата модела. Деловите се набавени од странство. Информации на тел 070794586 Сашо.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач