1 / 4
ASUS K52 DELOVI KOMPLET
1 €
25.07.2019 10:49

Бутел / Скопје

Производител:

ASUS

Процесор:

над 2 GHz

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

ASUS K52 DELOVI SE STO VI TREBA,PLASTIKI, FLETOVI,DRZACIZA DISPLEJ I DRUGI DELOVI.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

ASUS K53SV INTEL NVIDIA PLOCA NOVA

1 €

HP Spectre x360 13-ae005nn i7-8550U NA DELOVI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам