Logo

Masina za melenje grozje машина за мелење грозје

Број на оглас: 2161281 | Објавен на: 01.10.2019, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Novi masini za melenje grozje so zapcanici
INFO NA 077 647 500 ORDE

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач