Logo

Delovi od Gorenje masina za perenje programator

Број на оглас: 2202492 | Објавен на: 07.10.2017, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi od masina za perenje marka Gorenje Olimpic 77 , programator, ventili amortizeri vrata i dr. sitni delovi.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач