1 / 4
gumi 225 70 15c M+S [tovarni] COMFORSER
3.500 МКД
Цената не е фиксна
30.01.2019 13:00

Струмица / Струмица

078 333 158 viber

225 70 15c 3250 den.
195 70 15c 3000 den.

- plateno kargo
- ventili gratis

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 185 65 14 COMFORSER

1800 МКД

gumi COMFORSER 195 50 15 extra cena !

2250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам