Logo

Rabotnicki Mantili Работнички Мантили

Број на оглас: 2564757 | Објавен на: 31.05.2019, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Безбедност опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat rabotnicki mantili konfekciski broj 50, 52 i 54 od makedonsko proizvodstvo.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач