Logo

Elektro motori motor elektromotori elektromotor електромотор

Број на оглас: 2650957 | Објавен на: 27.01.2020, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на електромотори и редуктори види слики
Одкупувам редуктори и електро мотори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач