Logo

Reduktor reduktori редуктори редуктор

Број на оглас: 2676591 | Објавен на: 01.09.2019, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Варијабилни редуктори со моќност од 0.25 кв и број на вртежи од 3 до 17 во минута
Голем избор на други мотори и редуктори
Одкупувам редуктори и електро мотори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач