1 / 3
gumi CIMFORSER 195 65 15 extra cena !
2.100 МКД
Цената е фиксна
29.11.2018 00:03

Струмица / Струмица

078 333 158 viber
comforser - Canada
www.comforser.ca

isporaka za 24h

165 70 13 1600
175 65 14 1600
195 65 15 2100
205 55 16 2200
225 45 17 2500
225 40 18 3000 ...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 225 70 15 C m+s COMFORSER [tovarni]

3490 МКД

gumi 205 60 16 COMFORSER *zimski*

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам