Logo

Masko Palto Jakna

Број на оглас: 2755451 | Објавен на: 01.01.2019, 21:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Кафена

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masko palto jakna, golemina xl, boja kafena, so vnatresna postava I kapa. Paltoto odgovara za pokrupni mazi. Paltoto e promaseno pri kupivanje (kupeno e pogolemo) i edvaj e obleceno moze maks 3 pati.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач