Logo

Редуктор редуктори reduktor reduktori

Број на оглас: 2758094 | Објавен на: 23.05.2020, 00:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


50/1редукција редуктор за до 4 кв мотор во одлична состојба со перки за ладење

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач