Logo

Мали редуктори редуктор reduktori reduktor

Број на оглас: 2771942 | Објавен на: 07.11.2019, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Малечки редуктори за рачно штеловање
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач