1 / 2
ACER ASPIRE E5 575 ZA DELOVI
1 МКД
14.06.2021 12:16

Бутел / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

DELOVI ZA ACER ASPIRE E5 575 KOMPLET SE STO VI TREBA PLASTIKI HARDDISK 750GB TASTATURA DRZACI ZA DISPLEJ 8GB RAM DDR4 FLETOVI I DRUGI DELOVI

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

HP PROBOOK 450 G2 I7 NA DELOVI

1 МКД

LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам