Logo

Редуктор редуктори reduktor reduktori

Број на оглас: 2924902 | Објавен на: 22.07.2019, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


1.5 kw so reduktor i 80 vrtezi na izlez Odlicna sostojba

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач