Logo

Stakleni sisinja za vino

Број на оглас: 2931271 | Објавен на: 16.04.2019, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat stakleni sisinja od 1 litro i tegli od 2,4 i 2.5kg.
Sisinjata se okolku 55 parcinja i se 12 den na parce a 10 den po sise ako se zemat site. Teglite okolu 25 parcinja i se cisti, se koristeni za zimnica i se bez kapaci.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач