Logo

Varijabilen reduktori reduktor редуктор редуктори

Број на оглас: 2952562 | Објавен на: 30.05.2019, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


1.1кв мотор со варијабилен редуктор и број на вртежи од 30 до 200 во минута.
Одлична состојба.
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач