Logo

Elektro motor motori elektromotor elektromotori мотор

Број на оглас: 3014612 | Објавен на: 01.09.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


45 кв 2900 вртежи во исправна состојба марка север
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач