Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3024671 | Објавен на: 26.08.2019, 23:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нов непотребен редуктор на стројна Марибор со редукција од 12/1 исто така и уште еден ист ваков поголем со редукција од 18 /1
Новиот е за мотор до 5.5 кв
Половиот до 11 кв

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач