Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3024675 | Објавен на: 26.08.2019, 23:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава2.5 кв мотор со редуктор и 110 вртежи на излез
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач