Logo

Elektro motor motori elektromotor elektromotori електро мото

Број на оглас: 3024683 | Објавен на: 07.08.2019, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нов неупотребен електро мотор со моќност од 11кв и 1440 вртежи на излез марка север.
Имам и половни вакви исто
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач