Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3025770 | Објавен на: 15.10.2019, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нов непотребен редуктор со редукција од 200/1

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач