Logo

Turbina turbini ventilator ventilatori турбина турбини

Број на оглас: 3066732 | Објавен на: 01.09.2019, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Голема турбина со 4 кв мотор за хауби за скари или извлекување на воздух од простории

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач