Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3072843 | Објавен на: 17.08.2019, 23:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Нови неупотребени чувани во магацин редуктори од стројна Марибор за за мотор до 1.5 кв со преносен однос од 25/1
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач