Logo

DC elektro motor motori elektromotor elektromotori

Број на оглас: 3080195 | Објавен на: 01.09.2019, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


so kočnica i permanenten magnet mislam deka ne e upotreben do sega

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач