Logo

Reduktor reduktori редуктори редуктор

Број на оглас: 3093904 | Објавен на: 05.08.2019, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нов непотребен редуктор со половен мотор од 7.5 кв во одлична состојба.
Редукторот на излез во на 28 вртежи

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач