Logo

Вентилатор ventilator ventilatori вентилатори

Број на оглас: 3098294 | Објавен на: 02.02.2020, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Околу 1-1.5 кв мотор.отворот на кругот во фи 50 см

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач