Logo

Brusni kamenja брусни камења белегии belegii

Број на оглас: 3115136 | Објавен на: 01.09.2019, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Brusni kamenja za alatni brusilici i bimbala

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач