Logo

Alat za poliranje полирање полирки polirki

Број на оглас: 3115150 | Објавен на: 23.05.2020, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Alat za poliranje na metal,plastika. staklo inox.i drugi materijali

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач