Logo

Elektro motor motori elektromotor elektromotori електромотор

Број на оглас: 3126867 | Објавен на: 02.07.2020, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


45 кв 930 вртежи словенски ТИБА

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач