Logo

Vakum pumpa pumpi

Број на оглас: 3151623 | Објавен на: 01.10.2019, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 130 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Nova neupotrebena mala vakum pumpa

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач