Logo

Reduktor reduktor редуктори редуктор

Број на оглас: 3158162 | Објавен на: 01.10.2019, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


2.2 кв мотор со редуктор и 30 излезни вртежи во одлична состојба
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач