1 / 1
Hilta Za Krsenje 2800 w
7.000 МКД
Цената е фиксна
27.08.2020 10:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Hilta Za krsenje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

freza za trimer

2000 МКД

kompresor abks

8000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам