1 / 2
Co2 Kcraft 400 ampera
13.000 МКД
Цената е фиксна
04.05.2023 09:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Co2 Kcraft 400 ampera

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

Aparat ,inverter Kzubr 400

5000 МКД

Laser 3d

5000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам