Logo

Reduktor reduktori редуктори редуктор

Број на оглас: 3179140 | Објавен на: 11.10.2019, 08:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Нов неупотребен редуктор марка север до моќност од 1.5 кв и 35 вртежи на излез

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач